خانه / هتل های بلغارستان / هتل شرایتون سفیا بالکان صوفیه
هتل شرایتون سفیا بالکان صوفیه
هتل شرایتون سفیا بالکان صوفیه

هتل شرایتون سفیا بالکان صوفیه

وارنا و صوفیه در بلغارستان همواره از شهرهای بسیار مهم بلغارستان به لحاظ گردشگری محسوب می شده اند. صوفیه که جاذبه های گردشگری آن بعضا شهرت جهانی هم دارند، هر ساله پذیرای گردشگران زیادی از سراسر جهان است و طبیعتا میزبانی از این تعداد گردشگر نیازمند وجود هتل های مناسب با امکانات رفاهی ایده آل است. با راهنمای سفر به بلغارستان همراه باشید تا یکی از برترین هتل های صوفیه را به شما معرفی کنیم.

اولین هتل شرایتون در سال ۱۹۳۷ میلادی در شهر اسپرینگ فیلد ماساچوست آمریکا توسط ارنست هندرستون و رابرت مور ایجاد شد. طی دو سال بعد آن‌ها سه هتل دیگر را نیز در بوستون خرید کردند و بسیار زود کار خود را توسعه دادند تا آنجا که مجموعه ی هتل‌های آن‌ها از مین تا فلوریدا  وسعت پیدا کرد.


تا انتها سال ۱۹۴۷ میلادی، هتل‌های زنجیره ای شرایتون فوق العاده مشهور شدند تا آن جا که نخستین هتل‌های زنجیره ای بودند که در فهرست سهام بازارچه مرکز معاملات اوراق بهادارسهام   نیویورک  جای گرفتند.اولین توسعه‌ی بین‌المللی هتل‌های زنجیره ای شرایتون در سال ۱۹۴۹ میلادی و با خرید مجموعه ی هتل‌های زنجیره‌ای کانادایی شکل گرفت و پس از آن نیز به سرعت در جملگی دنیا وسیع شد.
در سال ۱۹۶۰ میلادی نخستین هتل‌های شرایتون در آمریکای لاتین و خاورمیانه راه اندازی شد و تا سال ۱۹۶۵ میلادی میزان کل هتل‌های شرایتون در سرتاسر دنیا به یکصد تنها رسید. هتل‌های شرایتون اولین مجموعه ی هتل‌های زنجیره ای بین‌المللی بود که در جمهوری خلق چین (سال ۱۹۸۵ میلادی) موفق به راه اندازی یک هتل شد.


هتل شرایتون سفیا بالکان صوفیه یکی از معروف‌ترین هتل‌های صوفیه است. این هتل با قرارگیری در یکی از کامل ترین منطقه‌های صوفیه و رابطه داشتن امکانات رفاهی بسیار ممتاز، اتراق خوشی را برای مسافران تور بلغارستان رقم می‌زند.
موقعیت جغرافیایی بی نظیر، از خاصیت های مشخص این هتل می باشد.کلیه اتاقهای این هتل تمیز و ساکت می باشد.امکانات رفاهی هتل دربردارنده ماساژ ، سونا ، مرکز سلامت و آبگرم می باشد.این هتل دارای ۱۸۴ سرا می باشد. شیشه های دوجداره سرا ها نیز از ورود هرگونه سر و صدا درهنگامی که شما چرت میزنید؛ جلوگیری میکند. این هتل با داشتن فروشگاه های زیاد به خود میبالد.


یک صرافی نیز در هتل بود دارد. اتاق نشست کاملا پرداخته در هتل چی می باشد.اتومبیل کرایه نیز بنا به تقاضا میهمانان، در اختیار آنان ثبوت خواهد گرفت. در بشره تقاضا مسافرین، ترانسفر گذرگاه در اختیارشان جای خواهد گرفت. برنامه گشت خود را نیز از ما بخواهید. شما نیز می توانید از کارها زیبایی آرایشگاه هتل استفاده کنید.


اکثر اتاق‌های هتل، سوئیت‌های با عظمت هستند که قسمت خانه و اتاق‌خوابشان جداست. اتاق‌ها با داشتن مبلمان لوکس، موکت‌فرش و پرده‌های کرمی‌رنگ و تخت‌خواب‌های راحت، فضایی اضافه باتانی و گرم‌ونرم دارند. شب‌ها پنجره‌های بزرگ تر اتاق، قابی بسیارخوب از شهر نورانی و مدرن صوفیه را در مقابل چشمان‌تان می گذارند و روزها فضای سرا را بسیار روشن و دلباز می‌کنند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *