خانه / جاهای دیدنی بلغارستان / آشنایی با شهر ساحلی وارنا
آشنایی با شهر ساحلی وارنا
آشنایی با شهر ساحلی وارنا

آشنایی با شهر ساحلی وارنا

وارنا پس از سوفیا و پلوودیو سوم شهر ارشد بلغارستان است. این شهر بر کرانه دریای سیاه در نزدیکی دریاچه وارنا نو و قدیم اتفاق شده و بندر مهمی در بخش شرقی بلغارستان به سرشماری می رود. این شهر در ۴۷۰ کیلومتری سیرت شرقی صوفیه ثبات دارد و شهرهای مهم کران ها دوبریخ، شومن و بورگاس هستند. در ادامه در مطلب جاهای دیدنی بلغارستان در مورد آشنایی با شهر ساحلی وارنا صحبت خواهیم کرد

آشنایی با شهر ساحلی وارنا

 

وارنا، یکی از شهرهای ساحل نشین و زیبای کشور بلغارستان است و با ۳۵۰ هزاردستان نفر جمعیت، بر کرانه دریای ابیض در نزدیکی دریاچه وارنا نو و قدیم اتفاق شده و بارانداز مهمی در بخش شرقی بلغارستان به سرشماری می رود. وارنا یکی از شهرهای فعالانه و منفعلانه پرجنب وجوش و در حال رفاه و خرابی بلغارستان دارای آزادراه های ارتباطی خوب، هوای اعلا و حمل و نقل آبی و راه آهن است. یک خط زورق برقی که به افزار سیم از این طرف رود به آن طرف جیحون می رود نیز در وارنا حیات دارد.

این شهر ثالث مرکز مسن تر و کهتر تکنولوژی بلغارستان است و در صنعت کشتیرانی، کشتی سازی و تعمیرات کشتی فعال است. وارنا به نشانی یک گردشگاه ساحلی دریایی، لحن بین المللی دارد. هر ساله بیش از الوف نفر از کسان بلغارستان و پسین کشورها، تعطیلات خود را در کناره ها زیبای شن های زردگون golden sands و النا می گذرانند.

حداکثر دمای این شهر به ۳۱ رتبه اداری اندازه در ماه مرداد می رسد. در متشتت وارنا یک ناحیه اروپایی با گیرایی کشش های تفریحی توریستی خوب بوده که با رعایت به پیشامد شدن در اروپای شرقی نرخ ارزانی دارد. هوا در وارنا از شقه شهریور کمی رو به خنکی می رود و بهترین ماه از باب سفر به وارنا تیر و شقه مرداد است.

سرزمین سنگریزه های زردرنگ که به پیشامد لولو کناره ها دریای سیاه قلمداد می شود به لطف پنهان سازی گیاهی بی نظیر و سواحل اخضر و هستی و عدم سنگریزه های طلای رنگ، سالیانه داعی گردشگران تکثر از جملگی عالم است. هستی و عدم امکانات طرفه نوظهور تفریحی، هتل های لوکس و ویژه اختصاصی به فرد در قلب غوک و کنار کناردریا تابلوی بی نظیری از یک ناحیه توریستی به حیات می آورد و هر ویژگی و عموم در هر سنی از کودکان تا سالخوردگان می توانند از یک سفر یاد یادبود انگیز و عالی بهره ور شوند.

آشنایی با شهر ساحلی وارنا

مجتمع سنگریزه های طلایی، جمان های آسوده در مرکز و انتها حقیقت موضوع تمرکز از تپه های جنگلی و رمل های ابیض و زردفام و آب های زلال آبی، انعکاسی از فردوس روی پهن ترین شاطی شیمه وارنا است. منبع های آب درمانی گلدن سندز بارها ثواب گمنام علم بین المللی را از دوروبر زیست اخذ کرده است.یکی از ارشد ترین مراکز خرید در وارنا، وارنا مال است. وارنا مال بازار جبروت است که در مرزها اسنان ۱۵۰ سوپر مختلف اقلام مختلف از پز و سوغاتی و متاع الکترونیک را در خود جای داده اند. شما می توانید با معاینه بررسی از بوتیک های آن ابتیاع انعام ادا دهید.

مکانهای تفریحی بلغارستان,دیدنی های بلغارستان وارنا مال پاساژ صولت است که در مرزها اسنان ۱۵۰ دکه گوناگون را در خود جای داده استاین مال دارای فست فودهای متنوعی است. علاوه بر آن لوکس فروشی های کوچک و مشغول کننده و خسته کننده دیدنی بیننده در بازارهای خیابانی حیات دارد که شما می توانید لباس، کیف و کفش، چرم، صنایع دستی و سوغاتی های خود را از آنها آراسته کنید.

مطلب پیشنهادی

مواردی که باید در مورد بلغارستان بدانید

مواردی که باید در مورد بلغارستان بدانید

بلغارستان یکی از کشور هایی است که با استفاده از تور های ارزان تر به …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *