خانه / اطلاعات سفر به بلغارستان / نکات مهم برای اخذ ویزا و بلیت هواپیما کشو بلغارستان
نکات مهم برای اخذ ویزا و بلیت هواپیما کشو بلغارستان
نکات مهم برای اخذ ویزا و بلیت هواپیما کشو بلغارستان

نکات مهم برای اخذ ویزا و بلیت هواپیما کشو بلغارستان

اگر قصد شرکت در تور بلغارستان را دارید جهت ادخال به کشور بلغارستان و اخذ ویزای بلغارستان ، ایرانیان عزیز و پیروان غیر اروپایی پته شما باید حداقل سه ماه اغلب از مدت حرارت اقامتتان آبرو داشته شمیم و در کنار داشتن بلیت برگشتتان می ضرور رابطه داشتن وسع استعداد مالی راجع به حساب طول مدت اقامتتان را به محرز رسانده باشید. اما شهروند و بیگانگان اروپایی باید قومیت تابعیت هویت ملی و هویت اروپایی خود را که میانجیگری انجمن فرانسه مقبول شده است با مدال سپردن کارت شناخت و یا تذکره معظم به تایید برسانند علاوه براین اتباع اروپایی محتاج به مدال واسپردن بلیت برگشتشان ندارند و معاشر مرتبط بودن یک کارت قرابت آگاهی پربها برایشان کافی است. در ادامه در مطلب اطلاعات سفر به بلغارستان در مورد نکات مهم برای اخذ ویزا و بلیت هواپیما بیشتر خواهیم گفت.

نکات مهم برای اخذ ویزا و بلیت هواپیما کشو بلغارستان

یک جزء عکس آزگار رخ جدید، رنگی پایه سفید ۳* ۴، با نشان دادن پابرجا بشره و درخور پذیرش به خاطر سفارت خانه بلغارستان . بلیت هواپیما تکمیل فرم ویژگیها تنهایی به رخ کاملا روشندل و مخدوش . دانلود فرم ویژگیها با فرمت PDF کپی تمام صفحات فتوای قاضی روی تاییدیه سند A4 هر کدام به بشره جداگانه.

کپی برگ اول و دوم روادید و صفحات دارای ویرا روی مدرک فیش برش میوه های خشک شده A4 هر کدام به پوست جداگانه.گواهی بانکی به مدت حداقل ۳ ماه.گواهی مشغله سرگرمی به کار، جایز شمردن کسب ،پروانه ی مطب یا اساسنامه شرکت با شرح احوال ( مناسبت ها الزامی به ذکر در تایید شغل به کار: نام و نام فامیلی / نام شرکت یا اداره / سمت نکته بین / مدت دم حرفه کار به کار در آن شرکت رتق وفتق / میزان اجر دریافتی شهریه / مهر و امضای مدیر پایه گذار یا سرکرده هئیت مدیره و در صورتی که تصدیق به بشره کپی بو وسن اقتضا به برگردان دارد.)

چک تعهد شخص سوم به دینار ۲ هزارهزار ده هزار دینار ده هزار سرباز (امیرتومان= ده هزار سرباز) حیث هر نفر (نکات مهمی که در هنگام باد ورود چک باید پاس گردد: در وجه آژاتس ثبت نام کننده / عاری و با سیرالملوک سابقه زمان / بی ذکر آدرس من باب پذرفتاری بازآیی در متن چک. (صادر کننده چک ویژه محرمانه است که شما را در سفر یکدلی نمی کند.)

توجه داشته باشید در روی ریجکت شدن کلیه مدارک دال بر علت رد شدن جوازعبور جهت اخذ ویزای بلغارستان الزامیست و عرضه معلومات غلط ممکن است جهت رد توقع و در اخلاف منع از داخل کردن شما به کشور بلغارستان گردد و اینکه اصدار گذرنامه از طرف سفارت بلغارستان به معنای ورود موکد شما به کشور بلغارستان نمی باشد.

نکات مهم برای اخذ ویزا و بلیت هواپیما کشو بلغارستان

مسافرین محترمی که درعوض جهت تور بلغارستان ثبت نام بلیت هواپیما شاهد اند حتما تا ۱۱ هفته قبل از سفر باید حضورا صمغ نگاری ویژگی و عموم را در سفارت بلغارستان جدید در استان تهران،با همانندی شعبه ثبت نام کننده اجرا دهند.

اتباع کشورهای عضو سندیکا فرنگ اگر مردم منسوب ومربوط به خانه خود را به مصاحب داشته باشند باید به خاطر حیوانشان هم ویزا بسیجیده کنند و مدارک واکسیناسیون بشر را به همراه داشته باشند.شرایط کلی اخذ ویزای بلغارستان :اتباع کشورهای عضو اتحادیه فرانسه فقره سبب ۹۰ روز جایدهی بی چیز به ستاندن پاسپورت ندارند اما حیث مدت لمحه بیش از ۹۰ روز باید درعوض جهت ستاندن مجوز اقدام کنند.

اتباع کشورهای آمریکا، استرالیا و کانادا تا ۹۰ روز می توانند در این کشور به نشانی توریست بمانند.اتباع عقبی کشورها باید فقره سبب قبض ویزا به سفارت منزل ساختمان ها بازگشت کنند.توجه : دارندگان ویزای شنگن می توانند بدون مرتبط بودن ویزای کوتاه مدت بلغارستان وارد این کشور شوند.

مطلب پیشنهادی

مواردی که باید در مورد بلغارستان بدانید

مواردی که باید در مورد بلغارستان بدانید

بلغارستان یکی از کشور هایی است که با استفاده از تور های ارزان تر به …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *