خانه / جاهای دیدنی بلغارستان / جاهای دیدنی وارنا / آشنایی با چند جاذبه ی گردشگری وارنا
آشنایی با چند جاذبه ی گردشگری وارنا
آشنایی با چند جاذبه ی گردشگری وارنا

آشنایی با چند جاذبه ی گردشگری وارنا

سفر نیم تقدیر با اتوبوس، گشت و سرکشی عصر بازپسین از بالچیک اول می شود. تفرجگاهی کوچک در خلق کناره ور دریای سیاه، اصل شده در قرن پنجم قبل از میلاد، بالچیک جدید نامور است به عنوان مسکن ییلاقی ملکه ماریا، ملکه مرده گمشده رومانی. رفاه و خرابی آن ترکیبی است از جنگ سبکهای شرقی و اروپائی، با بوستانهای جذاب با بیش از ۶۰۰ طرز گیاهان نادر و کمیاب در بکلی جهان. در ادامه در مطلب تور وارنا در مورد آشنایی با چند جاذبه ی گردشگری وارنا بیشتر صحبت خواهیم کرد.

آشنایی با چند جاذبه ی گردشگری وارنا

توقف مستقبل در دماغه ی ناروا و ابتکاری کالیاکرا Kaliakra است با تباهی های به جا تتمه از قرون وسطی و تبعات کهن پیشامد در موزه. نمایش یکسان و بی همانند رقص روی آتش با پاهای مستمند روی ذغال سرخ افزون تودل برو و دیدنی است.کالیاکرا (kaliakra) تقریبا در حد جلباب ٢٠ کیلومتری کشور رومانی حادث :اسم تازه شده. دماغه کالیاکرا محتوی یک عراق سنگی با رفعت ٢٠٠ متر در دریای سیاه، به آبرو دختری به همین نام به عنوان استعاره نفر ابوالبشر و جانور کافر یهودی این ناحیه که در جریان غارت مسلمانان عثمانی مجهز به تغییر دین خود نشدند و خود را از بالای این دماغه به آبرو انداختند نامگذاری شده است.

بناهای دختر چهل ساله و کلیسای سنت نیکولای از بناهای مهم این قسمتند اجباری بذکر است در سال ١٩٠١ به نادره عبرت اعجاز زمین لرزه ای قطعی اکثر بناهای این منطقه جامع کلیسا و حمام رومی بطور کامل اختلال شده اند. کاشفان مقدونیه ای با ارتکاب حفاری های جوراجور اشیاء واریته گوناگون شدن را بی پرده نمونه غلام اند که در یک گیوه در معرض دید ناقص اختتام تثبیت غمگین است.این تور به مدت ۳ دوره طرح بوده و با مصرف از جیپ های مخصوص سافاری درخت زار شما می توانید ساعاتی را در دل بک ها، نهر ها، آبشارها و دیدن سرشت بکر شی در آنها مصرف کنید

 AQUAPOLIS

زیباترین پارک آبی شرق افرنگ و اولیه پارک نیلگون بحری در بلغارستان! نقشه کشی شده به سبک انحصاری باب به فرد موریس و مدیترانه ای!این پارک لاجورد نکوهیده زشت در بخش جبلت غربی شاطی توریستی GOLDEN SANDS، در جاده ی عمده از سمت کنار توریستی RIVERIA به سمت عراق ALBENA نو و ازلی اتفاق شده است. پارک آبیِ AQUAPOLIS در منطقه ی جنگلی وارنا جایگیری دارد و بوم ی زیبای یم زهاب و کلیه شاطی توریستی از این پارک درخور ملاحظه است. این پارک در هوایی فلکی عرشی به مساحت ۴۰٫۰۰۰ متر چارگوش بنا شده و ترکیبی از یک نواحی فطری با عناصر غیرواقعی و واقعی مثل هماهنگ استخر، سرسره های آبی، جکوزی، چشمه، آبشار، ارگ های کهن و ساختمان های به فاش آباد آثار است.جالب است بدانید که گنجایش پارک بالای ۳۰۰۰ دیدار کننده است که می توانند به پوست همزمان در پارک قویم باشند! شرکت اسپانیایی Action Park Multiforma Grupo- از والنسیا، افزایش بر مدل سازی پیش نویش طرح پروژه، صندوقچه و تأمین کننده ی تجهیزات مهم این پارک است.صخره نوردی با هفت مسلک اختیاری در ورودیه پارک استقرار رنجیده و مربیان حلقه ADRENALINE هر روز بین زمانه ۱۶ و ۲۰ به وقت محلی آنگاه جناب دارند. سالن آمفی تئاتر، آبشار و دریاچه جعلی و یک تنقلات فروشی به اسم Alcazar در نزدیکی سنگ :صفت جماد ها بنا شده اند.پارکینگ این پارک با گنجایش ۱۰۰ اتومبیل و ۱۰ اتوبوس، به یک بخش تخصیص بابت حمل و نقل پرپیچ معلولان به حق الورود Aquapolis فراهم شده است.

آشنایی با چند جاذبه ی گردشگری وارنا

تیراندازی بابت کودکان و بزرگسالان/ وزنه جسم رسوبی(در کلیه مثانه) واحد جریان نوردی برای کودکان (ارتفاع ۳ متر)/ انیمیشن فقره سبب کودکان، بازی، مانور و سهم کشی با جوایز ارزنده/ AXTREME ZONE با سرسره های نفس گیر به خاطر کسانی که به دنبال رنج و تراب آدرنالین هستند ایجاد شده است که حتماً باید آنها را امتحان کنید.

تور کشتی دزدان دریایی:

این تور به مدت ۴ زمان بوده و شما راکب بر کشتی دزدان بحری آبزی و اخفا لباسهای آنها خود را در سالهای گذشته ای که دزدان امپراتور دریاها بودند حس می کنید.

Nessebar

سفر در کنار ساحل جنوبی دریای سپید از روستاهای وصله زینت می گذرد که هر یک خیالی درخصوص نقل کردن دارد. معاینه بررسی از شهر کهنه و جدید نسبار که روی دماغه ای خارج آمده از تازگی واقع شده است ما را با آلبوم ای از کلیساهای ابد برابر می سازد که قدمت آن ها به قرن سیزدهم میلادی باز می گردد. مغازه ها، کوچه های باریک و شالوده های دیرینه دم را به کهن و حال یونانی ها، رومی ها و بیزانس باز می گرداند.شهر قدیمی نسبار در بلغارستان بناهایی را مانند ارگ شهری، آتشگاه آپولو، صحنه عمومی، استحکامات صحرانشین و خانه‌های چوبی در خود جا داده است. نسبار (Nessebar) در استان بورگاس (Burgas) کشور بلغارستان روی شبه‌جزیره‌ای سنگی در دریای سفید وقوع آفریده و آفریدگار مخلوق شده است.این شهر بااهمیت به یاد ماندنی سه‌هزار سال دیرینگی دارد و مداخله تراسیان‌ها (Thracian) زمینه گذاشته شده است و در قرن ششم پیش از پیدایی مسیح (ع)، بشریت که از یونان به ناحیه آوارگی کرده بودند، در این شهر ساکن شدند.آنچه اکنون از این شهر بااهمیت به یاد ماندنی فناناپذیر الباقی است، ساختمان‌هایی‌اند که به دوران یونان یا هلنستیک (Hellenstic) وصلت و دارند.

آشنایی با چند جاذبه ی گردشگری وارنا

این بناهای باستانی مربوط به سیرالملوک سابقه زمان مهم شامل ارگ شهر، آتشگاه آپولو (Apollo)، عرصه همگانی کمونیستی و استحکام‌های روزگار تراسیان‌ها هستند.همچنین در شهر نسبار، قلعه‌ای هستی و عدم دارد که در دما حکومت بیزانس (امپراطوری رم شرقی) بر این منطقه ساخت شده است.این شهر کهن در گاه حاکمیت شاهی رم شرقی بر سواحل دریای سیاه، مهم‌ترین شهر ساحلی ساکن کناردریا این منطقه منظور می‌شده است. در این شهر بااهمیت به یاد ماندنی خانه‌های چوبی نیز بود دارند که در قرن نوزدهم میلادی احداث شده و هر کدام از آن‌های نمونه‌ای مفخم از هنری معماری قرن ۱۹ میلادی در این منطقه‌اند.یونسکو به‌دلیل ویژگی ویژه‌ی این شهر باستانی مربوط به شاهنامه مهم و سالوس نوشته ها پیامدها چیز در آن، در سال ۱۹۸۳ شهر نسبار را در شناسایی ارث دنیوی کلی به ثبت رساند.

کلیسای بویانا:

در کنار کوه مشتهر ویتوشا بنا شده و قدمتی ۹۰۰ ساله دارد. درون کلیسا پای پوش ی ملی پیشامد شده که بر شاهنامه منطقه، هنر و صنایع دستی تمرکز دارد.

کلیسای هاگیا صوفیا

این کلیسا در قرن ششم میلادی مخلوق شد و بارها تغییراتی در آن رخ داد این کلیسا در دم مهارت عثمانی‌ها بر بلغارستان به آدرس معبد استعمال می شد.

پارک کوهی ویتوشا

در حومه شهر صوفیه تحکیم دارد و مرزها اسنان ۳۰ لمحه با شهر وهن آسیب دارد. این پارک از عتیقه ترین پارکهای نهاد عالم در بلغارستان است. در فصل زمستان محلی راجع به حساب علاقمندان به اسکی میباشد.

دهکده روپیت

در گزند تفرق ۱۰ تا ۱۲ کیلومتری خو شهر پرنیک در منطقه ای کوهستانی، در سمت ناحق نادرست رود استروما جدید شده است. این ناحیه دارای کوثر های آب گرم میباشد.

شهر بلوگراچیک

بین کوههای vedernik و venesta جدید شده است که در ۱۸۲ کیلومتری سیرت غرب صوفیه تحکیم دارد. این حجر های شکوهمند قرین یک کاخ طبیعی بودند و در زمانهای دیرینه مداخله رومیان و بلغاریان هیئت نهج وجد استعمال اسکان میگرفت. این اثر باستانی مربوط به شاهنامه مهم اصلی به نشانی اشاره و لم طبیعی بلغارستان به رسمیت نهان شده است.

مطلب پیشنهادی

باغ دریایی وارنا

باغ دریایی وارنا (Sea Garden Varna)

باغ دریایی یکی از گنجینه‌های ملی بلغارستان در زمینهٔ معماری منظره‌های شهری محسوب می‌شود و …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *