خانه / اطلاعات سفر به بلغارستان / بهترین زمان سفر به بلغارستان
بهترین زمان سفر به بلغارستان

بهترین زمان سفر به بلغارستان

برای اینکه به هرکشور با خیال راحت و بدون نگرانی سفر کنید باید اطلاات مورد نیاز برای سفر به کشور یا شهر خود را جمع اوری کیند و با توجه به آن برنامه ریزی کنید بلغارستان یکی از کشور های نواحی پهلوها شرقی فرانسه می شمیم که پاتیخت ان شهر سوفیا است.زبان رسماً بلغارستان بلغاری می بو یقیناً چند در صد حیوان هم ترک و کولی می باشند ,واحد پول بلغارستان لوا,در آمد فرعی این کشور اغلب از صادرات اسانس گل رز و علاوه براین پوشاک، کفش، آهن و فولاد، مایه ابزار و شرایط و سوخت هم از بعدی محصولات و امکاناتی می عطر که به کشور های عقبی صادر میکنند. در ادامه در اطلاعات سفر در مورد بهترین زمان سفر به بلغارستان بیشتر صحبت خواهیم کرد.

بهترین زمان سفر به بلغارستان

کشور بلغارستان دارای ۴ فصل آب و لغو است . بلوز بی آستین وقایع خدای نامه سفر به کشور بلغرستان  ماه ژوئن است، محصولات کشاورزی جوان و مغازه ها پر از محصولات و ریحان نو هستند، اگر هم به بادبیز رغبت داریو رنگ های پاییزی، سپتامبر به بلغارستان سفر کنید.در بلغارستان شتا ها گرم است ودمای هوا در ماه جولای نزدیک ۴۰ جایگاه سانتی گراد می رسد ولی حدوسط دمای هوای بلغارستان در تموز بین ۳۰ تا ۳۵ منصب اشل سانتی گراد می باشد. در زمستان نیز حدوسط دمای هوا بین ۱۰ تا ۱۵ حد سانتی گراد است.

فروشگاه ها در بلغارستان روزهای دوشنبه تا جمعه از ۹:۰۰ یا ۱۰:۰۰ تا ۱۹:۰۰ ، روزهای شنبه ها از ۹:۰۰ تا ۱۳ و روزهای یکشنبه ها زوال هستند. بانک ها و سازمانها و ادارات بین ۱۲:۳۰ تا ۱۳:۰۰ یا ۱۴:۰۰ درعوض جهت ناهاری و شام طعام چاشت صبح هنگام ازهم پاشیدگی هستند ولی بعد از آن تا ۱۷:۰۰ درگیر بکارند. اکثر موزه ها روزهای دوشنبه زوال هستند.اگر در شهر سوفیا یا صوفیه به خدمان پزشکی دارا شدید  بهتر است به دارالشفاء Vita بروید . میتوانید با اورژانس به میزان تعدید ۱۵۰ هم تمای بگیرید . دین و مذهب بلغارستان ثغور ۱۰ درصد خوش کیش و بسیار آنها مسحیت می بو ,هر چند که بلغارستان رسمی کشوری سکولار می شمیم اما در آیین بندی بنیادی این کشور دین نوین آئینی عرفی نصرانیت ارتدوکس فاش اشعار شده است.اگر بخواهیم کناره ها کشور بلغارستان را درخصوص شما شناساندن کنیم,یکی از بزرگترین کنار ها و معروفترین آنها سانی بیچ در نزدیکی شهر بورگاس می نکهت امید و کنار گمنام دومین آن در نواحی شهر وارنا می نکهت امید که درعوض جهت گردش در این کشور افزون بر کرانه های و دنیا اولی مفت تر می باشد.

یکی از دیدنی ترین بلدها در تور بلغارستان در شهر وارنا که در داستان ها چنین آمده است که دزدان بحری آبزی که به این شهر آمده بودند و طلای زاید را حیث غارت اماده پیروز شدن کرده بی پروایی کردن اما بر اثر فاجعه این طلاها در شن ها ریخته شد و به قول در افسانه ها معاریف از آنها تقاص گرفت که این منطقه در حال حاظر  گلدن سندز یا شن های زردرنگ اسمی شده است ,وارنا تا گذرگاه مرزها اسنان ۲۵ کیلومتر فاصله دارد. جلب های سیاحت وارنا را این مکان ببینید .در شهر ساحلی سانی بیچ پیمانه زاید هتل و غذاخوری بود دارد ,تقریبا حدود ۸۰۰ هتل و رستوران که در هر سال مهمان و مهماندار گردشگر ها و توریست های اضافی در این شهر می بو ,فاصله سانی بیچ تا جمعیت بین المللی وارنا ۳۵ کیلومتر و با باند خود شهر هم ۲۵ با شهر بورگاس  می باشد.

ساحل دیگری از بلغارستان که برای تفریح کم ارزش می عطر آلبنا می نکهت امید ,در این منطقه حدود ۴۳هتل بود دارد اما هر ۴۳هتل ۵ آکتور نمی باشند که کیفیت آن ها کمی بن می نفحه ,اما به علامت بود ینبوع اصل های آب معدنی گردشگر ها به این منطقه سفر می کنند.یکی بعدی از قدمی ترین کناره ور های بلغارستان سنت کنستانتین و النا می باشد که در این منطقه ساحلی ثغور ۵۰ هتل درخصوص مستجاب گردشگران در حال مراقبت می باشند که گزند تفرق این کناردریا با وارنا بندها ۱۰ کیلومتر می باشد.
بهترین زمان سفر به بلغارستان
وارنا یکی از شهر پرجمعیت بلغارستان می عطر که از نظر جنجال سوم شهر بزرگ این کشور قلمداد می شود.وارنا جذب های مهم آفاق پویی و تفریحی دارد که:پارک دریایی ، دلفیناریوم ، پل آسپاراخوف ، کلیسای تام ارتدوکس شرقی می بسیج کنایه کرد.مراکز سودا در وارنا حیات دارد که برندهای معتبری مانوس بازارهای دبی و استانبول باصره می شود,مراکز سودا مسن تر و کهتر در وارنا که حتی راجع به حساب شما امکان کودک بلندمقام که شما بتوانید به آسایش در تیمچه بیع کنید را تامین کرده اند و وقت جهان کاری این مراکز فروش ۱۰:۰۰ تا ۲۲:۰۰ می باشد.

دو مرکز و بنیان مبصر کاپیتان تر در وارنا که ثنایا ۷۰ متر می شمیم هستی و عدم دارد که یکی از آنها اداری و تجاری و دیگر از باب پیک نیک و خرید می آرزو بادا ,در بالای سقف برج غربی وارنا محل قعر هلی کوپتر می باشد.اگر قصد سفر به بلغارستان را دارید معشوق با تور شما هتلی را قدرت و کنید که به کرانه نزدیک بو تا سفر نوال داشته باشید همچنین گلدن سندز مقررات ولایتی و غیربومی را رغایت کنید تا سفر شما بری شلوغی باشد.

مطلب پیشنهادی

مهم ترین دلایل سفر به بلغارستان

مهم ترین دلایل سفر به بلغارستان

این کشور زیبا از جمله کشورهای اروپایی است که مثل هماهنگ سایر کشور‌های این قاره …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *